Fotoğraf ve fotoğrafçılığın henüz dijital olmadığı 1958 yılında Yozgat Sorgun ‘da başlayan maceramızı, “Doğan Fotoğrafçılık” olarak sürdürüyoruz. Firmamız, yenilikçi ve zamanın ötesinde bakış açısı ile, dijital dünyaya hızla uyum sağlayarak fotoğrafçılık sektöründe bölgenin öncüsü olmuştur.

Kararlı yapısı ile firmamız; ürün ve hizmet yelpazesini genişletmek için konica, fuji, kodak, polaroid ve sony gibi lider dünya markaları ile iş birliği yapmış ve en iyi hizmet anlayışını ileriye taşımıştır. Birçok sektörel ürünün iç anadolu distribütörlüğünü yapmakta olan firmamız, dijital fotoğrafçılıkta bölgenin merkez üssü olma konusunda emin adımlarla ilerlemektedir. Ağırlıklı olarak profesyonellere hizmet veren Doğan Fotoğrafçılık, Türkiye’nin ilk “teknofoto” bayilerindendir.

Yaklaşık yarım asırlık tecrübe ve birikimi ile, hizmet alanını genişleten firmamız, yakın zamanda kapılarını dijital dünyaya da açarak, siz değerli müşterilerimize hizmet etme şansını elde etmiştir.

Müşteri memnuniyetini birinci öncelik olarak görüyor ve bizimle paylaşmış olduğunuz her görseli bir sanat eseri titizliği ile işliyoruz. Kaliteli üretim ve zamanında teslim odaklı hareket ederek en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Değerli müşterilerimizi anlıyor, satış öncesi olduğu gibi satış sonrası da aynı kalitede hizmet sunuyoruz. Sektörde, Türkiye’nin lider kuruluşlarından biri olma hedefimize emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Bunun ancak, her anlamda sorunsuz hizmet ve mutlu müşteriler ile gerçekleşebileceğini biliyoruz.